Naší prioritou jsou investiční aktivity v oblasti nemovitostí,
dále rezidenční a komerční development.

O holdingu

TULIP holding je česko-nizozemské konsorcium firem se sídlem v Jihlavě. Holdingová společnost TULIP holding byla založena v roce 2007, ale její společníci a  manažeři jsou aktivně zapojeni v oblasti investic do nemovitostí a realitního developmentu v České republice již od roku 1995.

Hlavní aktivity společnosti TULIP holding jsou zaměřeny na investiční aktivity do výnosových nemovitostí a realitní development zejména v oblastech Brno, Praha, Jihlava.

Investiční aktivity společnosti jsou cíleny zejména na komerční víceúčelové (administrativní/výrobní/skladové) starší areály.

V oblasti realitního developmentu je společnost schopna a připravena realizovat projekty bytové (rezidenční) výstavby, stejně tak jako development komerčních nemovitostí (administrativní a obchodní prostory).

S ohledem na vysoce profesionální a zkušený management a poradce naší společnosti a vzhledem k solidním finančním zdrojům  společnosti je společnost TULIP holding schopna velice efektivně realizovat akvizice výnosových nemovitostí, následný facility management i případný prodej těchto nemovitostí.

Motto naší společnosti:ZÁKAZNÍK PŘEDEVŠÍM !